پلی به سوی زندگی که آرزوی آن را دارید…
“اگر شما استراتژی ندارید احتمالاً آینده‌ای هم نخواهید داشت یا حداقل به آینده‌ای که آرزوی داشتن آن را دارید دست نخواهید یافت.”

شاید بارها به داشتن یک برنامه برای زندگی خود فکر کرده باشید و بارها به گذشته خود اندیشیده باشید که آیا جایی که هستید همانی است که آرزویش را داشتید. ممکن است این اندیشه ­ها شما را به فکر بازنگری در نقشه راه زندگیتان انداخته باشد.

همه ما از یک در زندگی روزمره خود طرف با موانع و مشکلات متعددی روبرو هستیم و از طرف دیگر منابع متنوعی همچون زمان، استعداد و پول در اختیار داریم؛ اما چگونه می­توانیم از این منابع استفاده کنیم تا میزان شادی و موفقیت خود را در ابعاد ذهنی، جسمی، ارتباطاتی و امور مالی بهبود بخشیم؟

آیا زمان خود را در کارهایی صرف می‌کنید که ذهن شما را فعال و درگیر نگه می‌دارند؟ آیا استعدادهای خود جایی به کار می‌گیرید که ارزشش را داشته باشد؟ آیا خود را در روابطی قرار می‌دهید که باعث افزایش استحکام ارتباطات خانوادگی، دوستانه و کاری می‌شود؟ آیا منابع مالی خود را در فعالیت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنید که برای شما منافع بلندمدت داشته باشد؟

با مطالعه کتاب “استراتژی برای تو” خواهید آموخت که چگونه با تدوین و اجرای یک برنامه پنج مرحله‌ای به سؤالات بالا پاسخ دهید و استراتژی شخصی خود را به گونه­ ای تدوین کنید که همچون پلی شما را به آینده‌ای که همیشه آرزوی آن را داشته‌اید برساند.

در این کتاب مفاهیم پایه‌ای و ابزارهای طراحی استراتژی‌های کسب و کار با هدف تدوین استراتژی برای همه ابعاد زندگی فردی بیان شده­ اند و چارچوب و ابزار مورد نیاز برای بهره ­مندی از تفکر استراتژیک در مورد زندگی را در اختیار شما قرار می ­دهد.

برای تهیه کتاب استراتژی برای تو روی لینک زیر کلیک فرمایید:

https://www.marketingshop.ir/product/6481

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *